Producent siłowni zewnętrznych

ERFIT jest firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu siłowni zewnętrznych, których zadaniem jest umożliwienie wszystkim, niezależnie od wieku i umiejętności, dostępu do atrakcyjnej formy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Proponowane przez nas urządzenia stanowią idealne uzupełnienie placów zabaw dla dzieci, parków, obiektów sportowych. Mamy nadzieję, że tworzenie ogólnodostępnych, atrakcyjnych w użytkowaniu placów fitness zachęci do podjęcia ćwiczeń ruchowych osoby w różnym wieku i zmotywuje do przejścia na zdrowszy tryb życia.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na ofertę skierowaną dla seniorów, dla których utrzymanie sprawności fizycznej ma bardzo istotne znaczenie dla zdrowia. Dzięki naszym propozycjom uzyskają oni nieskrępowany dostęp do aktywności na świeżym powietrzu.

Proponowane przez nas urządzenia są profesjonalnie zaprojektowane
i wykonane, aby dostęp do tej formy wysiłku fizycznego był nie tylko przyjemy, ale przede wszystkim bezpieczny. Wszystkie produkty spełniają wymogi najnowszej normy dotyczącej siłowni zewnętrznych – PN-EN16630:2015 (wyposażenie siłowni plenerowych zainstalowanych na stałe) oraz DIN 79000:2012 (wymagania bezpieczeństwa i metody badań siłowni zewnętrznych), co zostało potwierdzone stosownymi certyfikatami TUV i atestami.

KARDIO

przyczyniają się do wzmocnienia wydolności serca i płuc oraz wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej

SIŁA

urządzenia, wspomagające budowę tkanki mięsniowej

ROZCIĄGANIE

urządzenia korzystnie wpływające na mięsnie i stawy. Szczególnie polecane dla osób starszych

kategorie korzyści płynących
z aktywności fizycznej

Wybierz
swoje
urządzenie


Zapraszamy do zapoznania się z KATALOGIEM URZĄDZEŃ na rok 2019 naszej najnowszej kolekcji.

Zobacz katalog

Zapytaj o szczegóły

zadzwoń

601 757 980

mersin eskort